Polityka prywatności
  1. Administratorem Twoich danych osobowych CampRest Piotr Kozłowski z siedzibą w Bielsku-Białej, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Barska 70, NIP PL9372364105, REGON: 072911180, zwany dalej: Administratorem.
  2. Dane osobowe Klienta przetwarzane są przez Administratora w celu świadczenia usług związanych z zamówieniem Towaru, gdzie podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy – art. 6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO), a w zakresie danych podanych fakultatywnie (newsletter) podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
  3. Podanie danych osobowych w celu rejestracji konta w ramach usług nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.
  4. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. nie dłużej niż przez czas świadczenia usługi i/lub przez okres przewidziany prawem (dla celów statystycznych, czy podatkowych).
  5. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty, którym mamy obowiązek przekazywania danych na gruncie obowiązujących przepisów prawa (np. Urząd Skarbowy), a także podmioty świadczące na naszą rzecz usługi pomocnicze, w celu wykonania usług lub innych świadczeń (w przypadku zgody), tj. w szczególności podmioty świadczące usługi informatyczne, hostingowe, księgowe, reklamowe i podobne. Z podmiotami takimi mamy podpisane odpowiednie umowy, gwarantujące odpowiednie bezpieczeństwo i zgodność z prawem.
  6. Pamiętaj, że masz prawo (w określonych prawem sytuacjach) dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych, prawo żądania sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych. W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody, możesz dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie (wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem).
  7. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
  8. Twoje dane nie są przekazywane poza obszar EOG.
  9. Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania czy uwagi odnośnie przetwarzania Twoich danych firmę CampRest Piotr Kozłowski, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami pod adresem: kontakt@camprest.com.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl